Wszystko o studiu mebli kuchennych AGAL

Nasze studio mebli kuchennych działa w Szczecinie od 1997 roku. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się głównie projektowaniem kuchni i produkcją mebli kuchennych. Poprzez lata solidnej pracy zyskaliśmy zaufanie klientów i zbudowaliśmy silną markę na rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę o meble biurowe, łazienkowe i pokojowe. Ciekawym uzupełnieniem asortymentu naszej firmy stały się również projektowane i wykonywane przez nas garderoby. Nawet mała przestrzeń może być funkcjonalnie i estetycznie zagospodarowana. Nasze meble znajdują zastosowanie również na niewielkich przestrzeniach oraz różnych typach aranżacji, także w przestrzeni biurowej i mieszkalnej.

Jakie są nasze atuty?

Możemy Państwu zaproponować najwyższej jakości meble na zamówienie wykonywane na wymiar. Przy ich produkcji korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz stosujemy wyposażenie wiodących firm. Marka AGAL wyrosła na zaufaniu i satysfakcji klientów. Jesteśmy doceniani za rzetelność, kompetencje i elastyczność w stosunku do ich oczekiwań. Wielu z nich wraca do nas po latach, aby realizować kolejne zamówienia.
Obsługujemy klientów zarówno w kraju, jak i za granicą.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje  projektowanie, doradztwo, produkcję i montaż mebli.

Działamy głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, ale mamy klientów w całej Polsce oraz za granicą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przykładowymi aranżacjami z wykorzystaniem naszych mebli! W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasza nowa stolarnia

Logo UE

Korzystanie z witryny agal.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.       X
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.